İADE

Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde ürün iadesi yapabilirsiniz.

Almış olduğunuz her ürün üzerinde denemenize engel olmayacak mühürlenmiş özel bir şerit bulunmaktadır. Bu şeridin koparılması ve yıpratılması durumunda iade işlemi yapılamamaktadır.

Ürün/ürünleri, Fatura nüshasının arka yüzündeki iade&değişim formunu doldurarak, her iki fatura nüshaları ile birlikte orijinal kutusunda aşağıdaki adresimize Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Gönderebilirsiniz.


Saygı Giyim San Tic Ltd Şti 

Adres: Organize San. Bölgesi 9. Cad. No:54 Odunpazarı / Eskişehir

İade işleminde kargo ücreti tarafınıza aittir. Karşı ödemeli gönderilerde iade işleminiz yapılırken kargo bedeli tarafınızdan kesilir.

İade etmek istediğiniz ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve iade bedeli ödeme işlemine istinaden, site üzerinden Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir.Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır.Kapıda nakit ya da kredi kartı ile yapılan ödemelerde Tarafımıza ileteceğiniz Banka Hesap No ve IBAN numarasına iade işlemi yapılmaktadır.Bankanıza bağlı olarak iade bedelinin hesabınıza geçme süresi en fazla 5 iş günüdür,


DEĞİŞİM

Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde ürün değişimi yapabilirsiniz.

Almış olduğunuz her ürün üzerinde denemenize engel olmayacak mühürlenmiş özel bir şerit bulunmaktadır. Bu şeridin koparılması ve yıpratılması durumunda değişim işlemi yapılamamaktadır.

Ürün/ürünleri, Fatura nüshasının arka yüzündeki iade&değişim formunu doldurarak, her iki fatura nüshaları ile birlikte orijinal kutusunda aşağıdaki adresimize Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Gönderebilirsiniz.

Saygı Giyim San. ve Tic Ltd Şti.
Adres : Organize San. Böl. 9 Cadde No:54 Odunpazarı / Eskişehir

Değişim işleminde kargo ücreti tarafınıza aittir. Karşı ödemeli gönderilerde,değişim yapılan ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Her alışverişinizde 1 kez değişim hakkınız bulunmaktadır.Değişimi yapılan ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılmamaktadır.

İPTAL İŞLEMLERİ

Siparişiniz “Sipariş Hazırlandı ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse  Canlı Destek veya İletişim butonundan Sipariş iptal talebinizi  iletebilirsiniz. Siparişinizin durumunu ''Siparişlerim'  sekmesinden kontrol edebilirsiniz.