İade işlemleri:

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti saygigiyim.com tarafından karşılanmayacaktır.

Önemli : Abiye Elbiselerde Bulunan Güvenlik Şeritinin Koparılması Halinde İade İşlemi Yapılmayacaktır.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri fatura içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirttiğimiz adresimize gönderim sağlayabilirsiniz.İade Adresimiz:

Saygı Giyim San Tic Ltd Şti

Organize San. Bölgesi 9. Cad. No:54

Odunpazarı / Eskişehir


İade işleminde kargo ücreti tarafınıza aittir.

Ancak Anlaşmalı Kargomuz YURTİÇİ KARGO ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 

Karşı ödemeli gönderilerde iade işleminiz yapılırken kargo bedeli anlaşmalı fiyat üzerinden iade tutarından düşülecektir.


İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak ?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra saygigiyim.com tarafınızdan kredi kartınıza/banka hesabınıza ürün bedeli en fazla on (10) gün içerisinde iade edilir.

Kargo bedeli ve kapıda ödeme tutarı hesabınıza iade edilmez, sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelleri tarafınıza iade edilir.

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 3-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Kapıda nakit ödeme ve Banka Havale/EFT ile yaptığınız alışverişlerde faturanızın arka nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI VE IBAN numarası ) yazmayı unutmayınız. Kapıda nakit ödeme ve Banka Havale/EFT ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir. Gerekli bilgilerin iletilmemesi durumunda iade tutarınız sistem kayıtlarında bekletilir. IBAN Numaranızı ilettiğiniz tarihte belirtilen hesaba iade işlemi gerçekleştirilir.


Elime geçen ürün kusurlu, değişim için ne yapmam gerekiyor ?


Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren otuz (30) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.


Değişim

Satın almış olduğunuz ürün / ürünleri 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürün ya da ürünleriniz kullanılmamış, orijinal ambalajı bozulmamış ve zarar verilmemiş olması kaydıyla, gerekçe sormaksızın değiştirilir.

Önemli : Abiye Elbiselerde Bulunan Güvenlik Şeritinin Koparılması Halinde Değişim İşlemi Yapılmayacaktır.

Değiştirmek istediğiniz ürünü gönderirken e-faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Önemli Not: Değişimi Yapılan Ürünün ve ya Ürünlerin Tekrar Değişimi ve İadesi Yapılmamaktadır.

Değişim yapılacak ürün bilgisi ve değişim nedeni e-faturanın arkasındaki açıklama bölümüne yazılarak belirtilmesi gerekmektedir. 


İptal İşlemleri

Siparişler en hızlı gönderimi sağlayabilmemiz için hızla işlenmektedir. Bu sebeple sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 10 dakikadır. Sipariş onaylanmadan siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. Sipariş "Hazırlanıyor" durumuna geçtikten sonra  fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.

Her türlü destek ve talebiniz için 0222 220 56 74 nolu telefondan bizelere ulaşabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.